Nie żyje Iwona Fifielska, wiceprezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych CORIMP Sp. z o.o z Bydgoszczy. Zmarła po długiej chorobie, 10 lutego.

Choć wykształcenia byłą pedagogiem to z powodzeniem odnalazła się w branży komunalnej.   Fifielska od 30 lat wraz mężem z sukcesami prowadziła jedną największych firm z branży komunalnej w województwie kujawsko-pomorskim.

PUK CORIMP rozpoczęło swoją działalność w 1991 roku jako spółka cywilna świadcząca usługi w zakresie wywozu nieczystości i oczyszczania ulic miasta Bydgoszczy. W 1994 roku przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i właśnie tą datę przyjmuje się za początek istnienia firmy.

Zarząd firmy przez wiele lat swoim profesjonalizmem, uporem i wysiłkiem tworzył przedsiębiorstwo, mogące poszczycić się dziś wieloma osiągnięciami i znaczącą pozycją na rynku bydgoskim. Dziś nazwa firmy jest oznaką jakości świadczonych przez nas usług, a to przede wszystkim zasługa najwyższego kierownictwa, które w szczególny sposób kształtowało charakter przedsiębiorstwa i narzuciło tak szybkie tempo wszechstronnego rozwoju.

Iwona Fifielska zawsze dążyła do tego, by maksymalnie wykorzystać istniejący w nim potencjał. Firma zatrudnia ponad 100 osób, wspólny wysiłek i zaangażowanie wszystkich pracowników pozwoliło na osiągnięcie wymiernego efektu jakim było złamanie istniejącego dotychczas na rynku bydgoskim monopolu w zakresie świadczenia usług komunalnych.

Dzisiaj Corimp, oprócz Bydgoszczy obsługuje inne gminy w tym: Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Koronowo, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Szubin, Solec Kujawski i Sicienko.

– Iwonę będę wspominał bardzo ciepło. To była fantastyczna osoba, dusza towarzystwa. Ale przede wszystkim była profesjonalistką. Znała się na branży komunalnej, o czym świadczą sukcesy jej firmy. To wielka strata dla naszej branży, że odeszła od nas – wspomina Wojciech Janka prezes zarządu Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczani Miast.

 

Czytaj więcej

3 Komentarze

  1. Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Prezes Iwony Fifielskiej, składamy wyrazy współczucia dla całej rodziny.

  2. Poznałam Panią Fifielska Jako bardzo miłąm osobą. Kondolencje i dużo siły życzę cały Rodziny w tym ogrymne czas teraz

Skomentuj