Ładowanie Wydarzenia

« Powrót do Kalendarium

  • To event minęło.

Zapraszamy na kolejną edycję Konferencji Forum Liderów PPP, która w tym roku przebiegać będzie pod hasłem “Potencjał wykorzystania PPP w transformacji klimatyczno – energetycznej miast i regionów”. Wydarzenie odbędzie się 28 czerwca 2022 r. podczas World Urban Forum w Katowicach – najważniejszego w skali światowej wydarzenia o polityce miejskiej, organizowanego pod egidą ONZ UN Habitat. Nadzór nad wydarzeniem w Polsce pełni MFiPR.

Forum Liderów PPP to najchętniej wybierana konferencja poświęcona współpracy między profesjonalistami z sektora publicznego i prywatnego podejmującymi inwestycje partnerskie w formule PPP. Co roku wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ pozwala nawiązać relacje biznesowe, znaleźć kreatywne rozwiązania w zakresie finansowania projektów, uaktualnić swój zasób wiedzy, poznać najlepsze praktyki oraz strategie radzenia sobie ze złożonością partnerstw publiczno-prywatnych.

Tegoroczna edycja wydarzenia osadzona jest w kontekście inwestycji w transformację klimatyczno- energetyczną, co jest naturalną konsekwencją sytuacji geopolitycznej w regionie. Zakres tematyczny Forum Liderów PPP opracowywany jest we współpracy ze środowiskiem doradczym, dzięki czemu zachowany jest wysoki poziom merytoryczny wydarzenia.

Szczegóły

Kategoria
SMART CITY
Data:
28 czerwca 2022
Strona internetowa:
https://www.forumliderowppp.pl/

Miejsce

Katowice

Organizator

Agencja City
Telefon:
888 770 651

Partnerzy wydarzenia

Przeglad Komunalny
Portal Komunalny