Już w najbliższy piątek, 29 kwietnia, redakcja “Energii i Recyklingu” zaprasza na bezpłatną konferencję “OZE Nowe Perspektywy. Odnawialne źródła energii w jednostkach samorządu terytorialnego i przedsiębiorstwach komunalnych”. Wydarzenie odbędzie się w formule online. Aby wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się na stronie oze.abrys.pl. Do tej pory zarejestrowało się już niemal 400 uczestników!

Cykl konferencji i webinariów „OZE Nowe Perspektywy”, organizowany od kilku lat przez redakcję miesięcznika “Energia i Recykling”, to świetna okazja do dyskusji na temat przyszłości odnawialnych źródeł energii w naszym otoczeniu. Energetyczna rewolucja już trwa, a samorządy powinny być jej integralną częścią. Włodarze miast i gmin, urzędnicy i zarządzający komunalnymi przedsiębiorstwami powinni jednak wiedzieć, jakie wyzwania przed nimi stoją i jakimi narzędziami dysponują, aby móc skutecznie dokonać energetyczno-ciepłowniczych zmian.

W marcu redakcja “Energii i Recyklingu” w tamach cyklu “OZE Nowe Perspektywy” zgromadziła autorytety zajmujące się tematyką biogazu, biometanu i biomasy organizując konferencję, podczas której zaprezentowali oni szanse dla samorządu i gospodarki komunalnej tkwiące w tych właśnie odnawialnych źródłach energii. Wideorelację z tego wydarzenia można obejrzeć TUTAJ.

Tym razem, w najbliższy piątek 29 kwietnia br., zaproszeni profesjonaliści szerzej zaprezentują rynek nowoczesnych źródeł produkcji, dystrybucji i magazynowania energii odnawialnej. Rozmawiać będą o zielonej i rozproszonej energetyce adresowanej do miast, gmin, przedsiębiorstw komunalnych oraz wszelkich instytucji zainteresowanych i zaangażowanych w zieloną transformację krajowej energetyki i ciepłownictwa.

Bezpłatnej rejestracji na Konferencję dokonać można TUTAJ. Zapraszamy do dyskusji!

Czytaj więcej

Skomentuj