Jeszcze przez tydzień będzie można zgłaszać propozycje nominacji do konkursu wodociągowo-kanalizacyjnego Manager Roku 2017 i Inwestycja Roku 2017. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych zarządców i innowacyjnych technologii w branży wod-kan.

Z uwagi na nawał prac w przedsiębiorstwach wod-kan nad wnioskami taryfowymi w ostatnich dniach, organizator konkursów, miesięcznik “Wodociągi-Kanalizacja” zdecydował o wydłużeniu terminu zgłoszeń. Chodzi o danie szansy na zgłoszenie tym, którzy nie zdążyli tego zrobić do 10 marca. Propozycje do tytułów (w trzech kategoriach każdy) można przysyłać do poniedziałku, 19 marca.

Podobnie jak w latach ubiegłych, tegoroczne konkursy „Manager Roku 2017 Wod-Kan” i „Inwestycja Roku 2017 Wod-Kan” organizowane są przez miesięcznik „Wodociągi-Kanalizacja” we współpracy z Izbą Gospodarczą „Wodociągi Polskie” oraz wsparciu stowarzyszeń branżowych. Zarówno IGWP, jak i firma Abrys, będąca wydawcą „Wodociągów-Kanalizacji”, chcą w ten sposób docenić i promować osobowości oraz rozwiązania, które mogą być wzorcowymi dla branży.

Zgłoszenia do 19 marca

Swoje nominacje do obu konkursów, poza organizatorami, mogą zgłaszać regionalne stowarzyszenia i fundacje reprezentujące środowisko wod-kan. Kolejny rok z rzędu przyjmowane są również zgłoszenia indywidualne od przedsiębiorstw komunalnych, wodociągowo-kanalizacyjnych lub spółek wodno-ściekowych.

Na kandydatury, przesyłane wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie wodociagi-kanalizacja.abrys.pl, organizatorzy czekają do 19 marca 2018 r.

Wzorcowe inwestycje i najlepsi zarządcy

Aby zasłużyć na miano „Inwestycji Roku 2017 Wod-Kan”, należy nadesłać zgłoszenie inwestycji wodociągowo-kanalizacyjnej, która zakończyła się najpóźniej w 2017 r., a jej innowacyjność i rozwiązania technologiczne wyróżniają ją na tle innych.

O tytuł „Managera Roku 2017 Wod-Kan” starać się mogą osoby zgłoszone do konkursu, które sprawują funkcje managerskie, szczególnie zasłużeni dla sektora gospodarki wodno-ściekowej i wyróżniający się w swojej pracy.

Dodatkowo przyznane zostanie specjalne wyróżnienie, tytuł „Summa cum laude”. Kapituła konkursu nagrodzi w ten sposób osobę o wybitnych osiągnięciach na rzecz branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Wstępnej oceny zgłoszeń dokona kapituła konkursowa, która zbierze się 26 marca 2018 r. w Bydgoszczy. Kolejnym etapem konkursu będzie głosowanie on-line (za pośrednictwem strony wodociagi-kanalizacja.abrys.pl), w którym będą mogli uczestniczyć wyłącznie członkowie zwyczajni IGWP i członkowie stowarzyszeń regionalnych.

Wręczenie nagród podczas Gali ENVICON Water

Przyznanie tytułu i statuetek laureatom obu konkursów, a także tytułu „Summa cum laude” wraz ze statuetką i dyplomem nastąpi 5 czerwca 2018 r. podczas gali Envicon Water. Kongres towarzyszyć będzie tegorocznym targom maszyn i urządzeń “Wod-Kan” 2018 w Bydgoszczy.

Szczegółowe informacje o konkursie na stronie miesięcznika “Wodociągi-Kanalizacja”.

Czytaj więcej

Skomentuj