1 / 32

ENVICON WATER 2018. Podczas uroczystej gali trzeciego kongresu Envicon Water ogłoszono zwycięzców konkursów Manager Roku 2017 Wod-Kan i Inwestycja Roku 2017 Wod-Kan. Oficjalnie przyznano też nagrody Targów Wod-Kan.

Nagrody przyznano następującym managerom:

  • w kategorii do 30 tys. mieszkańców: Andrzej Byrwa, prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej przy Gminie Przeworsk;
  • w kategorii od 30 tys. do 100 tys. mieszkańców: Mieczysław Kostyra, prezes Otwockiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji;
  • w kategorii powyżej 100 tys. mieszkańców: Andrzej Wójtowicz, prezes „Wodociągi Słupsk”.

Za najlepsze inwestycje roku 2017 zostały uznane przez głosujących:

  • w kategorii do 30  tys. mieszkańców: modernizacja oczyszczalni ścieków ,,Leśna” pod kątem przystosowania do usuwania związków biogennych zrealizowane przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tarnowskich Górach;
  • w kategorii od 30 do 100 tys. mieszkańców: przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Otwocku – zadanie II, III i IV, zrealizowane przez Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji;
  • w kategorii powyżej 100 tys. mieszkańców: wysokoefektywne przetwarzanie osadów ściekowych w procesie termicznej hydrolizy i głębokiej fermentacji na oczyszczalni w Tarnowie zrealizowane przez Tarnowskie Wodociągi.

Nagrodę „Summa cum laude” za wybitne osiągnięcia i całokształt  pracy na rzecz branży wodociągowo-kanalizacyjnej otrzymał Wojciech Jassak, wieloletni prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Ełku.

Nagrody dla wystawców Wod-Kan 2018

Ogłoszone zostały także wyniki konkursów targowych Wod-Kan 2018. Za najlepszy produkt nagrody otrzymały firmy: Eurotech za prasę ślimakową IEA, Endress+Hauser Polska za przepływomierz Prosonic Flow B200, Future Processing za aplikację zarządzającą siecią wodociągową Smart Flow.

Najlepsze stoiska zaprezentowały firmy: Top Serwis i Amiblu oraz Steinzeug Keremo razem z  Saint Gobain PAM i Pantair Water Polska.

15-lecie “Wodociagów-Kanalizacji”

Podczas gali wyróżnienia i podziękowania skierowano także do autorów, firm oraz prenumeratorów najdłużej związanych z obchodzącym właśnie 15-lecie miesięcznikiem „Wodociągi-Kanalizacja”.

Trafiły one do dra Pawła Chudzińskiego, dra Henryka Bylki, Łukasza Ciszewskiego, firm: Wavin Polska, Eurotech, Tytan i Pewag Polska oraz wiernych czytelników miesięcznika z Aqua S.A. w Bielsku-Białej, Międzygminnego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Ekowik we Władysławowie i Przedsiębiorstwa Komunalnego w Tucholi.

Uroczystą galę kongresu Envicon Water 2018 uświetnił występ Janusza Radka z zespołem.

Czytaj więcej

2 Komentarze

Skomentuj