Skąd pomysł by spółkę odpowiedzialną dotychczas za zbiorowe zaopatrzenie w wodę „obciążyć lub ubogacić” w zadania związane z odbiorem i transportem odpadów? Jaką drogę przeszła Spółka Wodociągi Bytów by te zadania realizować? Co można poradzić innym samorządowcom by uniknąć błędów i co robić lepiej? Jak przejść przez proces zmiany operatora? Czy po ponad pół roku funkcjonowania w nowym systemie można pokusić się o ocenę jego funkcjonowania?

To tylko niektóre pytania na jakie odpowiada Mateusz Oszmaniec Zastępca Burmistrza Miasta Bytów podczas rozmowy z Tomaszem Szymkowiakiem.

Wszystkie szczegóły związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa wielobranżowego jako przykładu synergii w działaniu spółki komunalnej będzie można poznać w trakcie wystąpienia Mateusza Oszmańca, które będzie miało miejsce podczas 26. Konferencji Kompleksowa gospodarka odpadami – Zjazd Branży Gospodarki Odpadami.

Zapraszamy do poznania bogatego programu oraz szczegółów związanych z tym wyjątkowym wydarzeniem:

26. Konferencja Kompleksowa gospodarka odpadami

Zjazd Branży Gospodarki Odpadami

W dniach 31 sierpnia – 2 września 2022 r., w Uniejowie oraz online

To najważniejsze wydarzenie, podczas którego spotyka się branża i omawia kompleksowo całą tematykę związaną z gospodarką odpadami.

Szczegóły wydarzenia:

 26. Konferencja Kompleksowa gospodarka odpadami – Zjazd Branży Gospodarki Odpadami 

 

Zjazd Branży Gospodarki Odpadami [31.08-02.09.22] Kogo zobaczymy wśród prelegentów?

Zjazd Branży Gospodarki Odpadami [31.08-02.09.22] Kogo zobaczymy wśród prelegentów?

Czytaj więcej

Skomentuj